Halojenler Ailesinden Gaz Halinde Yalın Cisim bulmacada nedir?

Halojenler Ailesinden Gaz Halinde Yalın Cisim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halojenler Ailesinden Gaz Halinde Yalın Cisim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halojenler Ailesinden Gaz Halinde Yalın Cisim“ sorusuna cevap olarak “KLOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmacada halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim, halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim açıklaması, halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim nedir, bulmaca soruları halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim, halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim tanımı, halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim ne demek, bulmaca çözümü halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim, bulmaca halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim, bulmaca sözlüğü 'halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim', sözlükte halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim, sözlük halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim, sözlükte halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim ne, halojenler ailesinden gaz halinde yalın cisim