Halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı bulmacada nedir?

Halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı“ sorusuna cevap olarak “ANULEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı', halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı, halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı açıklaması, halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı ne demek, halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı tanımı, bulmaca halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı, sözlük halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı, bulmaca soruları halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı, sözlükte halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı ne, halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı nedir, bulmaca çözümü halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı, sözlükte halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı, bulmacada halka şeklinde zincirlenmiş bir sistem içeren hidrokarbonların genel adı