Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad bulmacada nedir?

Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad“ sorusuna cevap olarak “DİDON”, “DİDONA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlük halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad açıklaması, bulmaca halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, sözlükte halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad nedir, bulmaca çözümü halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad tanımı, bulmaca soruları halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca sözlüğü 'halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad', halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad ne demek, bulmacada halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, sözlükte halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad ne