Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad bulmacada nedir?

Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halkın İstanbul’daki yabancılara özellikle Fransızlara verdiği ad“ sorusuna cevap olarak “DİDON”, “DİDONA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlükte halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad ne, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad', sözlük halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca çözümü halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad nedir, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad ne demek, sözlükte halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad açıklaması, bulmacada halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad, bulmaca soruları halkın i̇stanbul’daki yabancılara özellikle fransızlara verdiği ad