Halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı bulmacada nedir?

Halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı“ sorusuna cevap olarak “KESİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmacada halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı, halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı açıklaması, halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı nedir, bulmaca sözlüğü 'halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı', sözlükte halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı, bulmaca soruları halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı, halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı tanımı, halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı ne demek, bulmaca çözümü halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı, sözlük halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı, sözlükte halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı ne, bulmaca halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı, halk edebiyatımızda hece sayısı 7 ve 8 olan şiirlerin genel adı