Halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük bulmacada nedir?

Halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük“ sorusuna cevap olarak “AYTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük tanımı, sözlük halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, sözlükte halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, sözlükte halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük ne, halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük açıklaması, bulmaca soruları halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, bulmacada halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, bulmaca çözümü halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük', halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük ne demek, halk dilinde haberci anlamında kullanılan sözcük nedir