Halk Dilinde Yer Elmasına Verilen Ad bulmacada nedir?

Halk Dilinde Yer Elmasına Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Yer Elmasına Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Yer Elmasına Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “EBELİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

halk dilinde yer elmasına verilen ad nedir, bulmaca çözümü halk dilinde yer elmasına verilen ad, bulmaca soruları halk dilinde yer elmasına verilen ad, sözlükte halk dilinde yer elmasına verilen ad, sözlük halk dilinde yer elmasına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde yer elmasına verilen ad', sözlükte halk dilinde yer elmasına verilen ad ne, halk dilinde yer elmasına verilen ad ne demek, bulmacada halk dilinde yer elmasına verilen ad, halk dilinde yer elmasına verilen ad açıklaması, bulmaca halk dilinde yer elmasına verilen ad, halk dilinde yer elmasına verilen ad, halk dilinde yer elmasına verilen ad tanımı