Halk Dilinde Serçeye Verilen Ad bulmacada nedir?

Halk Dilinde Serçeye Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Serçeye Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Serçeye Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DARICAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

halk dilinde serçeye verilen ad, sözlükte halk dilinde serçeye verilen ad ne, halk dilinde serçeye verilen ad açıklaması, bulmacada halk dilinde serçeye verilen ad, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde serçeye verilen ad', bulmaca soruları halk dilinde serçeye verilen ad, bulmaca çözümü halk dilinde serçeye verilen ad, halk dilinde serçeye verilen ad nedir, sözlük halk dilinde serçeye verilen ad, sözlükte halk dilinde serçeye verilen ad, bulmaca halk dilinde serçeye verilen ad, halk dilinde serçeye verilen ad ne demek, halk dilinde serçeye verilen ad tanımı