Halk Dilinde Sansara Verilen Ad bulmacada nedir?

Halk Dilinde Sansara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Sansara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Sansara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DELE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

halk dilinde sansara verilen ad ne demek, sözlükte halk dilinde sansara verilen ad, bulmaca halk dilinde sansara verilen ad, halk dilinde sansara verilen ad açıklaması, halk dilinde sansara verilen ad, bulmaca çözümü halk dilinde sansara verilen ad, halk dilinde sansara verilen ad nedir, halk dilinde sansara verilen ad tanımı, bulmaca soruları halk dilinde sansara verilen ad, sözlük halk dilinde sansara verilen ad, sözlükte halk dilinde sansara verilen ad ne, bulmacada halk dilinde sansara verilen ad, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde sansara verilen ad'