Halk Dilinde Nisan Ayına Verilen Ad bulmacada nedir?

Halk Dilinde Nisan Ayına Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Nisan Ayına Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Nisan Ayına Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “AÇARAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü halk dilinde nisan ayına verilen ad, halk dilinde nisan ayına verilen ad, bulmaca halk dilinde nisan ayına verilen ad, sözlükte halk dilinde nisan ayına verilen ad, halk dilinde nisan ayına verilen ad tanımı, halk dilinde nisan ayına verilen ad ne demek, bulmaca soruları halk dilinde nisan ayına verilen ad, bulmacada halk dilinde nisan ayına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde nisan ayına verilen ad', sözlük halk dilinde nisan ayına verilen ad, halk dilinde nisan ayına verilen ad nedir, sözlükte halk dilinde nisan ayına verilen ad ne, halk dilinde nisan ayına verilen ad açıklaması