Halk Dilinde Şaka Anlamında Kullanılan Sözcük bulmacada nedir?

Halk Dilinde Şaka Anlamında Kullanılan Sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde Şaka Anlamında Kullanılan Sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde Şaka Anlamında Kullanılan Sözcük“ sorusuna cevap olarak “HORATA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük, bulmacada halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük, halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük ne demek, halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük nedir, bulmaca halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük, bulmaca soruları halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük, halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük tanımı, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük', bulmaca çözümü halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük, sözlükte halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük ne, halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük açıklaması, halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük, sözlük halk dilinde şaka anlamında kullanılan sözcük