Halk Dilinde İlkbahara Verilen Ad bulmacada nedir?

Halk Dilinde İlkbahara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halk Dilinde İlkbahara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halk Dilinde İlkbahara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “YAZAĞZI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

halk dilinde i̇lkbahara verilen ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'halk dilinde i̇lkbahara verilen ad', halk dilinde i̇lkbahara verilen ad, sözlük halk dilinde i̇lkbahara verilen ad, sözlükte halk dilinde i̇lkbahara verilen ad, bulmaca halk dilinde i̇lkbahara verilen ad, halk dilinde i̇lkbahara verilen ad nedir, halk dilinde i̇lkbahara verilen ad açıklaması, sözlükte halk dilinde i̇lkbahara verilen ad ne, halk dilinde i̇lkbahara verilen ad ne demek, bulmacada halk dilinde i̇lkbahara verilen ad, bulmaca soruları halk dilinde i̇lkbahara verilen ad, bulmaca çözümü halk dilinde i̇lkbahara verilen ad