Halep'in 55 Km Güneybatısında Bulunan Antik Bir Şehir bulmacada nedir?

Halep'in 55 Km Güneybatısında Bulunan Antik Bir Şehir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halep'in 55 Km Güneybatısında Bulunan Antik Bir Şehir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halep'in 55 Km Güneybatısında Bulunan Antik Bir Şehir“ sorusuna cevap olarak “EBLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir, bulmaca çözümü halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir, bulmaca sözlüğü 'halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir', bulmaca halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir, halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir nedir, sözlükte halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir, halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir ne demek, sözlükte halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir ne, halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir, sözlük halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir, halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir tanımı, halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir açıklaması, bulmacada halepin 55 km güneybatısında bulunan antik bir şehir