Halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve bulmacada nedir?

Halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve“ sorusuna cevap olarak “BORDÜR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve', bulmacada halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve, halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve ne demek, halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve, bulmaca soruları halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve, bulmaca çözümü halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve, halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve açıklaması, halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve tanımı, halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve nedir, sözlükte halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve, sözlükte halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve ne, bulmaca halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve, sözlük halının iki veya dört kenarını çeviren çerçeve