Halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği bulmacada nedir?

Halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği“ sorusuna cevap olarak “KORD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmacada halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği ne demek, sözlükte halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği ne, halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği tanımı, bulmaca soruları halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, sözlükte halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği nedir, halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği açıklaması, bulmaca halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, bulmaca çözümü halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, sözlük halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği, bulmaca sözlüğü 'halı ve jakar dokuma sanayinde çözgü ipliği'