Halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım bulmacada nedir?

Halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım“ sorusuna cevap olarak “DİPLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

sözlükte halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım ne, bulmacada halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım, bulmaca soruları halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım, bulmaca çözümü halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım, bulmaca sözlüğü 'halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım', halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım açıklaması, sözlük halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım, halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım ne demek, halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım nedir, halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım, halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım tanımı, sözlükte halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım, bulmaca halı kilim gibi şeylerde şekillerin dışında kalan kısım