Habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl bulmacada nedir?

Habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl“ sorusuna cevap olarak “ABAYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmacada habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, bulmaca soruları habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, bulmaca çözümü habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, sözlük habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, bulmaca habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, sözlükte habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl ne, sözlükte habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl ne demek, habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl, bulmaca sözlüğü 'habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl', habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl açıklaması, habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl tanımı, habeşistan’ın güney doğusunda uzun bir tektonik çukurda yer alan göl nedir