Habeş piskoposlarına verilen ad bulmacada nedir?

Habeş piskoposlarına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Habeş piskoposlarına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Habeş piskoposlarına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “EBUNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte habeş piskoposlarına verilen ad ne, sözlükte habeş piskoposlarına verilen ad, habeş piskoposlarına verilen ad nedir, habeş piskoposlarına verilen ad tanımı, bulmaca çözümü habeş piskoposlarına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'habeş piskoposlarına verilen ad', bulmacada habeş piskoposlarına verilen ad, sözlük habeş piskoposlarına verilen ad, bulmaca soruları habeş piskoposlarına verilen ad, habeş piskoposlarına verilen ad, habeş piskoposlarına verilen ad ne demek, habeş piskoposlarına verilen ad açıklaması, bulmaca habeş piskoposlarına verilen ad