Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına bulmacada nedir?

Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına“ sorusuna cevap olarak “URAGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına açıklaması, sözlük hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, bulmaca sözlüğü 'hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına', hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına ne demek, sözlükte hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına tanımı, bulmaca soruları hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, bulmaca hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, bulmaca çözümü hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına nedir, sözlükte hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına ne, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına