Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına bulmacada nedir?

Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına“ sorusuna cevap olarak “URAGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına ne, sözlükte hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına nedir, bulmaca sözlüğü 'hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına', hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına açıklaması, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına ne demek, bulmaca çözümü hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, bulmaca soruları hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına tanımı, sözlük hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, bulmacada hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına, bulmaca hızı saatte 120 km’yi geçen çok şiddetli fırtına