Hıristiyanlık'ta İsa'nın Doğumunun Beklendiği Dönem bulmacada nedir?

Hıristiyanlık'ta İsa'nın Doğumunun Beklendiği Dönem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hıristiyanlık'ta İsa'nın Doğumunun Beklendiği Dönem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hıristiyanlık'ta İsa'nın Doğumunun Beklendiği Dönem“ sorusuna cevap olarak “ADVENT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, bulmaca çözümü hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem açıklaması, bulmaca sözlüğü 'hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem', bulmacada hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem tanımı, bulmaca soruları hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, sözlükte hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem ne, hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, sözlükte hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem ne demek, sözlük hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem, hıristiyanlıkta i̇sanın doğumunun beklendiği dönem nedir