Hükümdar adına devleti yöneten kimse bulmacada nedir?

Hükümdar adına devleti yöneten kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hükümdar adına devleti yöneten kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hükümdar adına devleti yöneten kimse“ sorusuna cevap olarak “NAİP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

hükümdar adına devleti yöneten kimse, bulmaca çözümü hükümdar adına devleti yöneten kimse, hükümdar adına devleti yöneten kimse nedir, sözlük hükümdar adına devleti yöneten kimse, bulmaca sözlüğü 'hükümdar adına devleti yöneten kimse', hükümdar adına devleti yöneten kimse tanımı, sözlükte hükümdar adına devleti yöneten kimse, hükümdar adına devleti yöneten kimse ne demek, bulmaca soruları hükümdar adına devleti yöneten kimse, sözlükte hükümdar adına devleti yöneten kimse ne, bulmaca hükümdar adına devleti yöneten kimse, hükümdar adına devleti yöneten kimse açıklaması, bulmacada hükümdar adına devleti yöneten kimse