Gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık bulmacada nedir?

Gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık“ sorusuna cevap olarak “DANG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık', gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık tanımı, gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık, gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık ne demek, bulmacada gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık, gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık açıklaması, bulmaca soruları gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık, bulmaca çözümü gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık, sözlükte gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık, sözlük gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık, sözlükte gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık ne, gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık nedir, bulmaca gribe benzeyen bulaşıcı salgın hastalık