Grönland’ın batısındaki deniz bulmacada nedir?

Grönland’ın batısındaki deniz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Grönland’ın batısındaki deniz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Grönland’ın batısındaki deniz“ sorusuna cevap olarak “BAFFİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

grönland’ın batısındaki deniz açıklaması, bulmaca grönland’ın batısındaki deniz, bulmaca çözümü grönland’ın batısındaki deniz, grönland’ın batısındaki deniz, bulmaca soruları grönland’ın batısındaki deniz, bulmacada grönland’ın batısındaki deniz, grönland’ın batısındaki deniz ne demek, grönland’ın batısındaki deniz tanımı, sözlükte grönland’ın batısındaki deniz, bulmaca sözlüğü 'grönland’ın batısındaki deniz', sözlükte grönland’ın batısındaki deniz ne, grönland’ın batısındaki deniz nedir, sözlük grönland’ın batısındaki deniz