Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması bulmacada nedir?

Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması“ sorusuna cevap olarak “ACE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması tanımı, bulmaca sözlüğü 'golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması', bulmacada golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması ne demek, bulmaca golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması nedir, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, bulmaca soruları golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, sözlükte golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, bulmaca çözümü golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması açıklaması, sözlük golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, sözlükte golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması ne