Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması bulmacada nedir?

Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması“ sorusuna cevap olarak “ACE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması ne demek, sözlükte golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması ne, sözlükte golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması nedir, bulmacada golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, bulmaca golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, bulmaca sözlüğü 'golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması', golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması tanımı, sözlük golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması, golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması açıklaması, bulmaca soruları golf’te topun bir vuruşta deliğe sokulması