Giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı bulmacada nedir?

Giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı“ sorusuna cevap olarak “BASKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı tanımı, bulmacada giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, sözlükte giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı ne demek, giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı nedir, sözlükte giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı ne, giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı açıklaması, sözlük giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, bulmaca çözümü giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, bulmaca giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı, bulmaca sözlüğü 'giysinin içe kıvrılıp dikilen kenarı'