Giyimine özen göstermeyen kimse bulmacada nedir?

Giyimine özen göstermeyen kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Giyimine özen göstermeyen kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Giyimine özen göstermeyen kimse“ sorusuna cevap olarak “ŞALLAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte giyimine özen göstermeyen kimse ne, giyimine özen göstermeyen kimse ne demek, sözlük giyimine özen göstermeyen kimse, bulmaca sözlüğü 'giyimine özen göstermeyen kimse', bulmaca soruları giyimine özen göstermeyen kimse, giyimine özen göstermeyen kimse nedir, bulmaca giyimine özen göstermeyen kimse, bulmacada giyimine özen göstermeyen kimse, sözlükte giyimine özen göstermeyen kimse, giyimine özen göstermeyen kimse, bulmaca çözümü giyimine özen göstermeyen kimse, giyimine özen göstermeyen kimse tanımı, giyimine özen göstermeyen kimse açıklaması