Girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray bulmacada nedir?

Girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray“ sorusuna cevap olarak “KNOSSOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray, sözlükte girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray ne, bulmaca soruları girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray, girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray ne demek, bulmaca çözümü girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray, sözlükte girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray, bulmaca sözlüğü 'girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray', sözlük girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray, girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray tanımı, girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray açıklaması, girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray, girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray nedir, bulmacada girit’te ilkçağdan kalma ünlü saray