Girit Adasına Özgü Beyaz Üzüm Çeşidi bulmacada nedir?

Girit Adasına Özgü Beyaz Üzüm Çeşidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Girit Adasına Özgü Beyaz Üzüm Çeşidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Girit Adasına Özgü Beyaz Üzüm Çeşidi“ sorusuna cevap olarak “VİLANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi', bulmaca çözümü girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi, girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi ne demek, girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi nedir, girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi tanımı, bulmaca soruları girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi, girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi açıklaması, sözlükte girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi, sözlük girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi, bulmacada girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi, girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi, sözlükte girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi ne, bulmaca girit adasına özgü beyaz üzüm çeşidi