Girit Adası'nda Hanya Körfezi'nin Doğusunda Yarım Ada bulmacada nedir?

Girit Adası'nda Hanya Körfezi'nin Doğusunda Yarım Ada“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Girit Adası'nda Hanya Körfezi'nin Doğusunda Yarım Ada” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Girit Adası'nda Hanya Körfezi'nin Doğusunda Yarım Ada“ sorusuna cevap olarak “AKROTİRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada nedir, girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada tanımı, sözlük girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada, bulmaca sözlüğü 'girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada', girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada açıklaması, girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada, bulmaca soruları girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada, girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada ne demek, bulmaca çözümü girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada, bulmacada girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada, bulmaca girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada, sözlükte girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada ne, sözlükte girit adasında hanya körfezinin doğusunda yarım ada