Girit Adası’nda Hanya Körfezi’nin doğusunda yarım ada bulmacada nedir?

Girit Adası’nda Hanya Körfezi’nin doğusunda yarım ada“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Girit Adası’nda Hanya Körfezi’nin doğusunda yarım ada” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Girit Adası’nda Hanya Körfezi’nin doğusunda yarım ada“ sorusuna cevap olarak “AKROTİRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada, girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada açıklaması, sözlükte girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada ne, girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada tanımı, bulmaca çözümü girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada, sözlükte girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada, bulmaca sözlüğü 'girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada', girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada nedir, girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada ne demek, bulmacada girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada, bulmaca girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada, girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada, sözlük girit adası’nda hanya körfezi’nin doğusunda yarım ada