Gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek bulmacada nedir?

Gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek“ sorusuna cevap olarak “UĞURLAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek ne, sözlükte gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek, sözlük gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek, bulmaca çözümü gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek, bulmacada gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek, bulmaca sözlüğü 'gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek', gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek açıklaması, gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek ne demek, bulmaca gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek, gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek, gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek nedir, gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek tanımı, bulmaca soruları gideni esenlik ve sevgi dilekleriyle geçirmek