Gfiilden Ad Türetmede Kullanılan Yapım Eki bulmacada nedir?

Gfiilden Ad Türetmede Kullanılan Yapım Eki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gfiilden Ad Türetmede Kullanılan Yapım Eki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gfiilden Ad Türetmede Kullanılan Yapım Eki“ sorusuna cevap olarak “ALGA”, “ELGE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki nedir, gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki açıklaması, gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki tanımı, sözlük gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki, gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki ne demek, gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki, bulmaca gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki, sözlükte gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki ne, bulmaca sözlüğü 'gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki', bulmaca soruları gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki, sözlükte gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki, bulmaca çözümü gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki, bulmacada gfiilden ad türetmede kullanılan yapım eki