Gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi bulmacada nedir?

Gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi“ sorusuna cevap olarak “GULET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi', sözlükte gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi ne, bulmaca soruları gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, sözlük gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, bulmaca gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, bulmaca çözümü gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi ne demek, sözlükte gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi açıklaması, bulmacada gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi, gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi nedir, gezi amacıyla kullanılan iki direkli gemi tanımı