Gevenden çıkarılan bir tür zamk bulmacada nedir?

Gevenden çıkarılan bir tür zamk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gevenden çıkarılan bir tür zamk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gevenden çıkarılan bir tür zamk“ sorusuna cevap olarak “KESTERE”, “KİTRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca gevenden çıkarılan bir tür zamk, sözlükte gevenden çıkarılan bir tür zamk, gevenden çıkarılan bir tür zamk, gevenden çıkarılan bir tür zamk açıklaması, gevenden çıkarılan bir tür zamk ne demek, bulmaca soruları gevenden çıkarılan bir tür zamk, bulmaca sözlüğü 'gevenden çıkarılan bir tür zamk', gevenden çıkarılan bir tür zamk nedir, sözlük gevenden çıkarılan bir tür zamk, bulmacada gevenden çıkarılan bir tür zamk, sözlükte gevenden çıkarılan bir tür zamk ne, gevenden çıkarılan bir tür zamk tanımı, bulmaca çözümü gevenden çıkarılan bir tür zamk