Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. Sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi bulmacada nedir?

Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. Sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. Sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. Sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi“ sorusuna cevap olarak “ANZAROT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı29
Harf Sayısı193

Anahtar Kelimeler:

sözlükte geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi nedir, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi', sözlük geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, bulmaca geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, bulmaca çözümü geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi tanımı, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi ne demek, bulmaca soruları geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, bulmacada geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi, sözlükte geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin saplarından elde edilen zamk. sıcak ülkelerde yetişen bodur bir ağaç ve bu ağacın yara tedavisinde kullanılan reçinesi ne