Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin bulmacada nedir?

Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. Bu bitkinin“ sorusuna cevap olarak “ANZAROT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, bulmaca soruları geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin tanımı, sözlükte geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin ne, sözlükte geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, bulmaca çözümü geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, bulmaca sözlüğü 'geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin', bulmaca geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, bulmacada geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin ne demek, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin nedir, geven cinsinden sarı çiçekli ve dikenli çok yıllık bodur çalı. bu bitkinin açıklaması