Geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş bulmacada nedir?

Geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş“ sorusuna cevap olarak “KOLİBRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş ne demek, geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş, bulmaca soruları geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş, geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş açıklaması, sözlük geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş, sözlükte geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş, geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş tanımı, bulmaca geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş, bulmacada geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş, bulmaca sözlüğü 'geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş', sözlükte geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş ne, geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş nedir, bulmaca çözümü geriye doğru uçma özelliği de olan küçük bir kuş