Geriye doğru uçabilen küçük bir kuş bulmacada nedir?

Geriye doğru uçabilen küçük bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geriye doğru uçabilen küçük bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geriye doğru uçabilen küçük bir kuş“ sorusuna cevap olarak “KOLİBRİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlük geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, geriye doğru uçabilen küçük bir kuş nedir, sözlükte geriye doğru uçabilen küçük bir kuş ne, geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, geriye doğru uçabilen küçük bir kuş tanımı, bulmaca soruları geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, geriye doğru uçabilen küçük bir kuş açıklaması, geriye doğru uçabilen küçük bir kuş ne demek, bulmaca çözümü geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, bulmacada geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, bulmaca geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, sözlükte geriye doğru uçabilen küçük bir kuş, bulmaca sözlüğü 'geriye doğru uçabilen küçük bir kuş'