Gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan bulmacada nedir?

Gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan“ sorusuna cevap olarak “SANAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan açıklaması, gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan ne demek, sözlük gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, bulmaca çözümü gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan nedir, bulmaca soruları gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, bulmaca sözlüğü 'gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan', gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan tanımı, sözlükte gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, bulmacada gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, sözlükte gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan ne