Gerçekte olmayan şeyleri algılamak bulmacada nedir?

Gerçekte olmayan şeyleri algılamak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçekte olmayan şeyleri algılamak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçekte olmayan şeyleri algılamak“ sorusuna cevap olarak “HALLUSİNASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları gerçekte olmayan şeyleri algılamak, sözlükte gerçekte olmayan şeyleri algılamak ne, gerçekte olmayan şeyleri algılamak açıklaması, gerçekte olmayan şeyleri algılamak ne demek, bulmaca sözlüğü 'gerçekte olmayan şeyleri algılamak', gerçekte olmayan şeyleri algılamak, bulmacada gerçekte olmayan şeyleri algılamak, bulmaca çözümü gerçekte olmayan şeyleri algılamak, gerçekte olmayan şeyleri algılamak tanımı, sözlükte gerçekte olmayan şeyleri algılamak, bulmaca gerçekte olmayan şeyleri algılamak, gerçekte olmayan şeyleri algılamak nedir, sözlük gerçekte olmayan şeyleri algılamak