Gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği bulmacada nedir?

Gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği“ sorusuna cevap olarak “BASİRET”, “SAĞGÖRÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmacada gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği tanımı, bulmaca sözlüğü 'gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği', gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği nedir, bulmaca çözümü gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği ne demek, gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, bulmaca gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, sözlükte gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği ne, gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği açıklaması, sözlükte gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, sözlük gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, bulmaca soruları gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği