Gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu bulmacada nedir?

Gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu“ sorusuna cevap olarak “DEYİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmacada gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu tanımı, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu ne demek, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu açıklaması, bulmaca çözümü gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, sözlük gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, bulmaca soruları gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, sözlükte gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu nedir, sözlükte gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu ne, bulmaca gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu, bulmaca sözlüğü 'gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış söz grubu'