Gerçek Anlamının Dışında Kullanılan Kalıplaşmış Anlatım bulmacada nedir?

Gerçek Anlamının Dışında Kullanılan Kalıplaşmış Anlatım“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçek Anlamının Dışında Kullanılan Kalıplaşmış Anlatım” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçek Anlamının Dışında Kullanılan Kalıplaşmış Anlatım“ sorusuna cevap olarak “DEYİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım nedir, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım tanımı, bulmacada gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım ne demek, sözlükte gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım ne, sözlük gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, bulmaca gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, bulmaca çözümü gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, bulmaca soruları gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, sözlükte gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım, gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım açıklaması, bulmaca sözlüğü 'gerçek anlamının dışında kullanılan kalıplaşmış anlatım'