Gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad bulmacada nedir?

Gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad“ sorusuna cevap olarak “EDİLGEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmacada gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, sözlük gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad açıklaması, bulmaca çözümü gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, sözlükte gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad tanımı, sözlükte gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad ne, gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad ne demek, bulmaca sözlüğü 'gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad', bulmaca soruları gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, bulmaca gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad, gerçek öznesi olmayan eylemlere verilen ad nedir