Geniz bademciklerinin iltihabı bulmacada nedir?

Geniz bademciklerinin iltihabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geniz bademciklerinin iltihabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geniz bademciklerinin iltihabı“ sorusuna cevap olarak “ADENOİDİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük geniz bademciklerinin iltihabı, geniz bademciklerinin iltihabı nedir, geniz bademciklerinin iltihabı, bulmaca geniz bademciklerinin iltihabı, bulmaca sözlüğü 'geniz bademciklerinin iltihabı', bulmaca soruları geniz bademciklerinin iltihabı, geniz bademciklerinin iltihabı tanımı, bulmacada geniz bademciklerinin iltihabı, sözlükte geniz bademciklerinin iltihabı, bulmaca çözümü geniz bademciklerinin iltihabı, geniz bademciklerinin iltihabı ne demek, geniz bademciklerinin iltihabı açıklaması, sözlükte geniz bademciklerinin iltihabı ne