Geniz bademciklerinin iltihabı bulmacada nedir?

Geniz bademciklerinin iltihabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geniz bademciklerinin iltihabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geniz bademciklerinin iltihabı“ sorusuna cevap olarak “ADENOİDİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları geniz bademciklerinin iltihabı, bulmaca çözümü geniz bademciklerinin iltihabı, bulmaca sözlüğü 'geniz bademciklerinin iltihabı', sözlük geniz bademciklerinin iltihabı, geniz bademciklerinin iltihabı nedir, bulmaca geniz bademciklerinin iltihabı, geniz bademciklerinin iltihabı ne demek, sözlükte geniz bademciklerinin iltihabı ne, sözlükte geniz bademciklerinin iltihabı, geniz bademciklerinin iltihabı açıklaması, geniz bademciklerinin iltihabı tanımı, geniz bademciklerinin iltihabı, bulmacada geniz bademciklerinin iltihabı