Genişçe Yapraklı Yabani Bir Ot bulmacada nedir?

Genişçe Yapraklı Yabani Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genişçe Yapraklı Yabani Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genişçe Yapraklı Yabani Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “BANDIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

genişçe yapraklı yabani bir ot açıklaması, bulmaca çözümü genişçe yapraklı yabani bir ot, genişçe yapraklı yabani bir ot nedir, sözlük genişçe yapraklı yabani bir ot, sözlükte genişçe yapraklı yabani bir ot ne, genişçe yapraklı yabani bir ot ne demek, sözlükte genişçe yapraklı yabani bir ot, genişçe yapraklı yabani bir ot tanımı, genişçe yapraklı yabani bir ot, bulmaca sözlüğü 'genişçe yapraklı yabani bir ot', bulmaca soruları genişçe yapraklı yabani bir ot, bulmacada genişçe yapraklı yabani bir ot, bulmaca genişçe yapraklı yabani bir ot