Geniş yapraklı bir süs bitkisi bulmacada nedir?

Geniş yapraklı bir süs bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Geniş yapraklı bir süs bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Geniş yapraklı bir süs bitkisi“ sorusuna cevap olarak “DEVE TABANI”, “DEVETABANI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte geniş yapraklı bir süs bitkisi ne, geniş yapraklı bir süs bitkisi ne demek, bulmaca geniş yapraklı bir süs bitkisi, bulmaca sözlüğü 'geniş yapraklı bir süs bitkisi', sözlük geniş yapraklı bir süs bitkisi, geniş yapraklı bir süs bitkisi nedir, sözlükte geniş yapraklı bir süs bitkisi, geniş yapraklı bir süs bitkisi açıklaması, geniş yapraklı bir süs bitkisi tanımı, bulmaca soruları geniş yapraklı bir süs bitkisi, bulmaca çözümü geniş yapraklı bir süs bitkisi, geniş yapraklı bir süs bitkisi, bulmacada geniş yapraklı bir süs bitkisi