Genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar bulmacada nedir?

Genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar“ sorusuna cevap olarak “KLON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar', genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar, bulmaca soruları genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar, sözlükte genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar ne, genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar ne demek, sözlükte genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar, genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar açıklaması, genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar tanımı, bulmaca genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar, bulmacada genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar, genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar nedir, bulmaca çözümü genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar, sözlük genetik olarak birbirinin aynı olan canlılar