Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç bulmacada nedir?

Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç“ sorusuna cevap olarak “BALSAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, bulmaca soruları genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç ne demek, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, bulmaca sözlüğü 'genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç', bulmaca çözümü genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç açıklaması, sözlük genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, sözlükte genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç ne, sözlükte genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, bulmacada genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç tanımı, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bununla yapılan ilaç nedir