Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan bulmacada nedir?

Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan“ sorusuna cevap olarak “BALZAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan ne demek, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan nedir, bulmaca soruları genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan, bulmaca genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan, sözlükte genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan ne, sözlükte genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan açıklaması, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan tanımı, bulmacada genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan, bulmaca sözlüğü 'genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan', bulmaca çözümü genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan, sözlük genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan