Genellikle Odunsu Bitkilerden Elde Edilen Reçine Ve Bu Reçinelerden Yapılan İlaç bulmacada nedir?

Genellikle Odunsu Bitkilerden Elde Edilen Reçine Ve Bu Reçinelerden Yapılan İlaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Genellikle Odunsu Bitkilerden Elde Edilen Reçine Ve Bu Reçinelerden Yapılan İlaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Genellikle Odunsu Bitkilerden Elde Edilen Reçine Ve Bu Reçinelerden Yapılan İlaç“ sorusuna cevap olarak “BALZAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

sözlükte genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç ne, bulmaca soruları genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç tanımı, bulmaca sözlüğü 'genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç', genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç ne demek, bulmaca çözümü genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç, bulmaca genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç açıklaması, bulmacada genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç, genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç nedir, sözlük genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç, sözlükte genellikle odunsu bitkilerden elde edilen reçine ve bu reçinelerden yapılan i̇laç